Mokėjimai

Elektroniniame knygyne ISM Books siūlomi įvairūs prekių apmokėjimo būdai, todėl neabejojame, kad išsirinksite Jums patogiausią. Pagrindinis mūsų mokėjimų partneris yra įmokų surinkimo sistema „Paysera“ („Paysera LT“, UAB). Žemiau pateikiamas visų siūlomų mokėjimo būdų sąrašas ir aprašymai:
 
Galima atsiskaityti šių bankų elektroninės bankininkystės sistemose:
  • „SEB“ banko el. banko sistema;
  • „Swedbank“ banko el. banko sistema;
  • Šiaulių banko „SB Linija“;
  • „Citadele“ banko el. sistema;
  • „Luminor“ banko el. banko sistema;
  • „Danske“ banko el. banko sistema;
  • „Nordea“ banko internetinės bankininkystės sistema;
  • „Paysera“ banko el. banko sistema;
Pasirinkę šį mokėjimo būdą, būsite nukreipti į konkretaus banko elektroninės bankininkystės sistemą, prie kurios prisijungsite įvedę Jūsų banko vartotojo ID ir kortelėje pateiktą (arba kodų generatoriaus parinktą) kodą. Jums atlikus pavedimą, per parą sistema mus informuos apie apmokėjimą, ir Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti.
   
 
Apmokėjimas bankiniu pavedimu banko skyriuje
Pasirinkę šį mokėjimo būdą, gausite sugeneruotą mokėjimo nurodymą, kuriame bus nurodyta gavėjo sąskaita, mokėjimo paskirtis ir kita informacija reikalinga identifikuoti Jūsų mokėjimą. Jį atsispausdinę, pateikite pasirinkto banko skyriaus darbuotojui ir atlikite pavedimą. Jums atlikus pavedimą, per parą sistema mus informuos apie apmokėjimą, ir Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti.
 
Atsiskaitymas visose „Maxima“ parduotuvių kasose Lietuvoje 
Pasirinkę šį mokėjimo būdą, gausite sugeneruotą mokėjimo nurodymą, kuriame bus nurodytas sugeneruotas barkodas, mokėjimo paskirtis ir kita informacija reikalinga identifikuoti Jūsų mokėjimą. Atsispausdinkite šį nurodymą, nueikite į Jums patogiausią „Maxima“ parduotuvę, paduokite jį kasininkei/-ui ir sumokėkite reikiamą sumą. Tai atlikus, per parą sistema mus informuos apie apmokėjimą, ir Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti. Artimiausią „Maxima“ parduotuvę galite rasti interneto svetainėje: http://www.maxima.lt/apie-imone/parduotuviu-tinklas/.
 
Apmokėjimas „Narvesen“ kioskuose
Pasirinkę šį mokėjimo būdą, gausite sugeneruotą mokėjimo nurodymą, kuriame bus nurodytas sugeneruotas barkodas, mokėjimo paskirtis ir kita informacija reikalinga identifikuoti Jūsų mokėjimą. Atsispausdinkite šį nurodymą, nueikite į Jums patogiausią „Narvesen“ kioską, paduokite jį kasininkei/-ui ir sumokėkite reikiamą sumą. Tai atlikus, per parą sistema mus informuos apie apmokėjimą, ir Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti. Artimiausią „Narvesen“ kioską galite rasti interneto svetainėje http://www.narvesen.lt.
 
Apmokėjimas grynaisiais arba mokėjimo kortele ISM Books knygyne
Šis mokėjimo būdas nėra susijęs su e. knygynu, todėl pirkdami internetu, jo nematysite. Jį siūlome tik atsiskaitantiems už prekes ISM Books knygyne Vilniuje, Arklių g. 18-101, LT-01305. Jei nusprendėte pasirinkti šį apmokėjimo būdą, prieš atvykdami, būtinai pasiteiraukite e. p. (books@ism.lt) arba telefonu (8 5 212 3958), ir paklauskite, ar galite atsiskaityti už nurodytą prekę grynaisiais, ar kortele ir kada galėsite ją atsiimti. Perkant gyvai, nėra taikoma minimali užsakymo suma.
 
 
Apmokėjimas Mokipay mobiliąja pinigine ISM Books knygyne
Šis mokėjimo būdas nėra susijęs su e. knygynu, todėl pirkdami internetu, jo nematysite. Jį siūlome tik atsiskaitantiems už prekes ISM Books knygyne Vilniuje, Arklių g. 18-101, LT-01305. Jei nusprendėte pasirinkti šį apmokėjimo būdą, prieš atvykdami, būtinai pasiteiraukite e. p. (books@ism.lt) arba telefonu (8 5 212 3958), ir paklauskite, ar galite atsiskaityti už nurodytą prekę Mokipay mobiliąja pinigine ir kada galėsite ją atsiimti. 
 
Apmokėjimas bet kuriuo iš aprašytųjų būdų turi būti atliktas per 3 dienas. Praėjus šiam terminui, užsakymas trinamas iš krepšelio. Daugiau apie prekių apmokėjimą galite sužinoti e. parduotuvės taisyklėse.

Pastaba: perkant e. knygye, minimali užsakymo suma 5 EUR. Perkant gyvai, nėra taikoma minimali užsakymo suma.